Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wypadek s6 kołobrzeg policja

Dziś kolejny dzień z kolizją na drodze S6. Tym razem droga prowadząca na Koszalin, zaraz za węzłem Ustronie Morskie. Według wstępnych ustaleń kierowca zasnął za kierownicą w wyniku czego jego pojazd zjechał na lewą stronę i uderzył w liny energochłonne. Uderzenie było tak silne że uszkodził on kilkadziesiąt metrów tych lin. Kierowca jechał sam, wyszedł o własnych siłach z pojazdu, nie wymagał pomocy medyków. Pojazd został dość mocno uszkodzony, a wyciekami płynów eksploatacyjnych zajęli się strażacy z Ustronia Morskiego i Kołobrzegu. Na miejscu pracuje policja oraz służba drogowa, która zabezpiecza drogę. Przejezdny jest jeden pas ruchu. Utrudnienia mogą potrwać przez kilkadziesiąt minut, do czasu uprzątnięcia pojazdu przez pomoc drogową.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama