Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wypadek kołobrzeg bagicz policja straż pożarna

Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 8 rano. Kierowca busa jadąc drogą krajową nr 11 na wysokości miejscowości Bagicz (kierunek Kołobrzeg), próbował ominąć sarnę która wyskoczyła mu z lewej strony i przebiegała w prawą.  Kierujący fiatem uderzył w sarnę, a ta mając jeszcze trochę siły uciekła w pobliskie zarośla. Niestety nie udało się ominąć zwierzęcia, wyniku czego kierujący fiatem wpadł do rowu i dachował. Kierującemu i pasażerce na szczęście nic się nie stało. Całe zdarzenie widział i pierwszej pomocy udzielał policjant, który z posterunku w Ustroniu jechał do Kołobrzegu. Na miejsce zdarzenia wysłano ochotników z Ustronia Morskiego i zastęp PSP Kołobrzeg. Zespół Ratownictwa medycznego potwierdził tylko, brak obrażeń u kierującego i pasażerki. Ustrońscy strażacy przy pomocy wyciągarki postawili pojazd na 4 koła, za kilka minut jego usunięciem zajmie się pomoc drogowa. Blokada krajowej drogi trwała tylko kilka minut, dzięki szybkiej i sprawnej akcji służb. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności, warunki na drogach z minuty na minutę zaczynają się pogarszać.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama