Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pozar ustronie morskie straż pożarna

Straż pożarna została powiadomiona o pożarze pensjonatu w Ustroniu Morskim. Jako, że przebywali tam ludzie, na miejsce zadysponowano większe siły i środki z powiatu i gminy. Pierwsi byli strażacy z Ustronia, oni mieli też najbliżej do pensjonatu. Okazało się, iż pożar wybuchł w kotłowni budynku. Dym rozniósł się po kilku pomieszczeniach. Ewakuowano z niego 20 osób, nikt nie wymagał pomocy medyków. Strażacy poradzili sobie błyskawicznie z zagrożeniem, następnie budynek przewietrzono. Pogotowie energetyczne odcięło prąd do budynku, zamknięty został też dopływ gazu. Na miejscu pracuje policja, która będzie ustalać szczegóły zdarzenia. Trwa też wstępne szacowanie strat.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama