Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

3 czerwca o godz. 18 w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim odbędzie się wernisaż zdjęć autorstwa znanego fotografika Roberta Gauera. Zapraszamy.


„Fotografie” Roberta Gauera, to wystawa około dwudziestu wielkoformatowych zdjęć kołobrzeskiego fotografika, mistrza fotografii czarno-białej. Perfekcyjne kompozycje, doskonały warsztat, wspaniałe wyczucie światła – to cechy jego prac. Robert Gauer najchętniej fotografuje wybrzeże bałtyckie. Ale robi to w sposób oryginalny. Zwyczajnej grze świateł na piasku czy odbiciu w wodzie nadaje wiele znaczeń. Widzi i pokazuje specyficzny klimat miejsca gdzie morze spotyka się z lądem. Jest artystą znanym u uznanym. Jego fotografie pokazywane były w wielu znanych galeriach i muzeach Polski, Niemiec, Danii i Szwecji.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama