Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W piątkowe popołudnie dyżurny kołobrzeskiej Policji odebrał zgłoszenie od osób spacerujących w Sianożętach o koniu biegającym po plaży. Do zejścia, przy którym było widziane zwierzę, dojechał patrol z Kołobrzegu. Policjanci po dojeździe mieli już nieco ułatwioną pracę, gdyż koń znajdował się niedaleko miejsca, z którego uciekł. Wezwano właścicieli, a przy współpracy z naszym redaktorem, który posiadał w bagażniku auta sznurek, udało się złapać konia. Zwierzę odprowadzono „do domu”, a po chwili dojechali właściciele i podziękowali za szybkie i sprawne przejęcia ich pupilki. W tym roku to pierwszy taki wyczyn Kropki, bo tak ma na imię ten sympatyczny koń.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama