Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

bmw kołobrzeg

Przy skrzyżowaniu drogi łączącej Ustronie Morskie z Sianożętami doszło do kolizji. Mężczyzna kierujący BMW wyleciało z zakrętu, obróciło się o 180 stopni i wpadło do rowu. Autem jechały cztery osoby, ale ratownicy na miejscu zastali tylko 3. Mężczyzna trafił do radiowozu, a pasażerom udzielono pomocy medycznej. Kobieta, która siedziała w fotelu pasażera, uderzyła głową o przednią szybę. W pojeździe nie wystrzeliły poduszki powietrzne. Mężczyzna kierujący samochodem został przewieziony do Kołobrzegu, celem ustalenia, czy nie jest pod wpływem alkoholu. W aucie znajdowały się otwarte puszki po piwie.

Aktualizacja: jak udało nam się ustalić mężczyzna na komendzie wydmuchał ponad 1,5 promila. Nie posiadał też uprawnień do prowadzenia pojazdów. A sam pojazd nie był ubezpieczony.

bmw kołobrzeg

bmw kołobrzeg

bmw kołobrzeg

bmw kołobrzeg

bmw kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama