Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policja wyjaśnia jak doszło do zdarzenia na drodze krajowej nr 11 w okolicach miejscowości Gwizd. Wszystko działo się dziś przed godziną 16:00. Według wstępnych ustaleń rowerzystka miała wymusić pierwszeństwo na motocykliście w wyniku zderzenia rower kobiety pękł na pół. Na miejsce wypadku przyjechali jako pierwsi ochotnicy z Ustronia Morskiego, następnie policja i 2 zespołu ratownictwa medycznego. Poszkodowanych w wieku około 50 lat zaopatrzono na miejscu i przewieziono do kołobrzeskiego szpitala na dalsze badania. Z naszych ustaleń wynika, że ciężej ranny jest motocyklista, podejrzewa się u niego uraz kręgosłup. Przy zabezpieczaniu wypadków pomagali ludzie, którzy mieszkali obok oraz zatrzymali się z powodu wypadku. Każda para rąk w takiej sytuacji jest na wagę złota.

foto własne/ OSP Ustronie M.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama