Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kuter kołobrzeg

Turyści zauważyli kuter na plaży w Ustroniu Morskim. Jednostka na włączonym silniku, blisko brzegu, była spychana przez morskie fale. Na miejscu pojawili się ze swoją łodzią strażnicy graniczni, a także na pontonie przypłynęli ratownicy SAR. Pojawił się również ich wóz ratowniczy. Na miejscu okazało się, że to duński kuter. Podczas przeszukania nie znaleziono nikogo na pokładzie. Oznacza to, że załoga musiała wypaść do morza. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, ostatni namiar tej jednostki pochodzi sprzed 6 dni.

Ratownicy prowadzą obecnie akcję poszukiwawczą. Na morze wypłynęły jednostki ratownicze z Kołobrzegu (na zdjęciu). Z Darłowa wystartował śmigłowiec Marynarki Wojennej. Kuter jest obecnie holowany do Kołobrzegu.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama