Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ćwiczenia pożar psp kołobrzeg straż pożarna

Na terenie Kompleksu Wojskowego 7160 w Ustroniu Morskim, w dniu 11 czerwca został przeprowadzony ćwiczebny alarm pożarowy, w którym udział wzięły wydzielone siły i środki z JRG Kołobrzeg oraz OSP Ustronie Morskie.
Celem ćwiczeń była współpraca jednostek ochrony przeciwpożarowej z wojskiem w zwalczaniu zagrożeń powstałych podczas pożaru oraz poszukiwanie osób uwięzionych w obiektach o złożonym układzie pomieszczeń.
Po zakończonych ćwiczeniach strażacy mieli możliwość zapoznania się z kompleksem oraz uczestniczyli w pokazie działania „granatu gaśniczego”, wykorzystywanego np. podczas pożaru na okrętach.
 
Zdjęcia: Komenda Portu Wojennego Gdynia
Info PSP Kołobrzeg
 
 
 
reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama