Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

O tym, że zbytnia troska o przyjaciół może przynieść odwrotny skutek, przekonała się paczka młodych gentlemanów. Policja nie dała się nabrać na ich bajkę...


Trzej mężczyźni zaniepokojeni zniknięciem swojego młodszego kolegi, zaalarmowali policję. Według ich relacji, miało dojść do szarpaniny między ich kompanem a nieznanymi sprawcami. Policja w tym samym czasie otrzymała wezwanie na ulicę Wiejską w Ustroniu Morskim, gdzie mieszkańcy jednej z posesji przytrzymali rabusia złapanego na gorącym uczynku. Siedemnastolatek będący gościnnie w nadmorskiej miejscowości, postanowił zaopiekować się walizką pewnej kobiety, która wyładowywała bagaże z samochodu. Jego koledzy zdołali uciec, natomiast on został ujęty przez mieszkańca Ustronia, będącego świadkiem zdarzenia. Policja szybko skojarzyła fakty i ujęła zarówno amatora cudzych walizek, jak i jego troskliwych kompanów. Postawiono im już zarzut kradzieży. Odpowiedzą również za składanie fałszywego zawiadomienia.


mg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama