Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Za Ustroniem Morskim, niedaleko rzeki Czerwonki, na niestrzeżonym odcinku plaży, topiły się dwie osoby, plażowicze wyciągnęli ich na brzeg oraz dzięki instrukcjom dyspozytora medycznego ze 112 rozpoczęto reanimację, aż do przyjazdu ratowników. Zjawili się ratownicy WOPR, OSP Ustronie Morskie, którzy zabezpieczyli lądowisko dla śmigłowca, LPR, oraz MSRiP czyli ratownicy z BSR Kołobrzeg. To dzięki ciężkiemu pojazdowi ratowników BSR udało się przetransportować chłopca z plaży do karetki, która nie mogła podjechać bliżej. Okazało się, że obaj tonący to rodzina, ojciec i syn. 15 - letni syn po kilku minutach reanimacji odzyskał przytomność i został przetransportowany do koszalińskiego szpitala przez ratowników medycznych. 45 - letni ojciec reanimowany był dwa razy przez ponad godzinę. Powróciły mu czynności życiowe i został przetransportowany śmigłowcem LPR do koszalińskiego szpitala na odział intensywnej opieki medycznej. Walka ratowników o powrót czynności życiowych była bardzo długa i męcząca ale zakończona sukcesem.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama