Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pijany nietrzexwy kierowca promile policja kolobrzeg ustronie morskie

Kolejnego obywatelskiego zatrzymania w tym sezonie wakacyjnym dokonali kierowcy w Ustroniu Morskim na ulicy Rolnej. Tam 65- letni kierujący fordem poruszał się szlaczkiem. Został przez kierowców zablokowany i uniemożliwiono mu dalszą jazdę. Wezwano na miejsce policję. Patrol ruchu drogowego sprawdził alkomatem kierującego i okazało się, że wydmuchał ponad 2 promile. Nietrzeźwemu kierującemu, zatrzymano uprawnienia, pojazd został odholowany na policyjny parking, a sam kierowca wytrzeźwieje w warunkach mniej komfortowych niż zapewne zamierzał czyli w policyjnej izbie zatrzymań.

To już kolejna taka sytuacja. Dzięki czujności innych kierowców nie doszło do żadnej tragedii.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama