Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od soboty trwa dosłowny najazd turystów na Ustronie Morskie. Po otwarciu kompleksu basenowego, na boisku odbyło się wielka impreza z radiem RMF FM.


Około 16:30 rozpoczęła się feta z cyklu koncertowego tournee RMF FM. Na początku przewidziano atrakcje dla najmłodszych. Zgromadzonych na stadionie rozbawił komik Pan Yapa, który miał świetny kontakt z publicznością. Jego żarty wyraźnie przypadły do gustu dzieciakom jak i dorosłym. Również zespół karaoke, proponujący wspólne śpiewanie spotkał się ze sporym zainteresowaniem zgromadzonej i coraz liczniej przybywającej widowni. Na miłą atmosferę i dobrą zabawę wpłynęły również konkursy sponsorskie oraz muzyczne z udziałem ochotników wybranych spośród publiczności, w których to można było wygrać atrakcyjne nagrody.

Około godziny 20, gdy na stadionie było już trudno znaleźć kawałek wolnej przestrzeni, na scenie pojawił się Ryszard Rynkowski. Piosenkarz przygotował swoje znane przeboje i wykonał je we właściwym dla siebie dobrym stylu. Po Ryszardzie Rynkowskim występ rozpoczęła Ania Wyszkoni, której show z multimedialnymi efektami zrobił fantastyczne wrażenie na mieszkańcach i turystach. Niebanalny głos, teksty piosenek i muzyka wpadająca w ucho sprawiły, że publiczność chętnie śpiewała razem z wokalistką podczas jej koncertu.

Dodatkową atrakcją, przeznaczoną dla żądnych wrażeń, była możliwość wykonania skoku na bungee z gondoli wiszącej około 30 metrów nad ziemią. Śmiałkowie po wykonanym skoku twierdzili, że czuli się bezpieczniej dzięki umieszczonej na ziemi poduszce powietrznej.

Sobotnie wydarzenie muzyczne zostało wykorzystane przez wójta Jerzego Kołakowskiego do przekazania karykaturzystom symbolicznego klucza do bram Ustronia Morskiego. Przez najbliższy tydzień mają oni emanować dobrym humorem i wesołym nastrojem, by na twarzach przyjeżdżających do tej nadmorskiej miejscowości turystów zawsze gościł uśmiech.

MG

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama