Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Były już kucyki i Kubuś Puchatek. To już jednak nie atrakcja. Teraz, hitem na plaży jest wąż, ale taki prawdziwy. I oczywiście zdjęcie z gadem na szyi.


Każdy po powrocie z wakacji chce mieć jakąś pamiątkę, a najlepiej jeszcze taką, którą można się pochwalić przed znajomymi i kolegami w pracy. Wąż, choć z morzem i plażą nie ma nic wspólnego, to jednak jako atrakcja turystyczna sprzedaje się znakomicie. dla wielu osób jest to pierwszy kontakt z takim zwierzątkiem w życiu. W tej temperaturze wąż specjalnie ruchliwy nie jest, pewnie rano zjadł ze dwa chomiki i kurczaka, dlatego grzecznie daje się pogłaskać, cierpliwie pozuje do fotografii. W Ustroniu Morskim nie brakuje jednak chętnych do założenia go sobie na szyję. Jeszcze fotka telefonem komórkowym, a potem zostaje tylko wysyłanie mms-ów...

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama