Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Widok człowieka z rowerem i dwoma wózkami przypiętymi do bagażnika - robi wrażenie, zwłaszcza na wieść, że w ten sposób można podróżować przez Polskę.


Dziś miałem okazję spotkać człowieka, który mimo swojego niemłodego wieku czy braku dóbr materialnych, ma w sobie tyle siły fizycznej, tyle radości życia, serdeczności i pozytywnego nastroju, że mógłby nimi obdzielić wielu ludzi. Pan Mieczysław pochodzi ze Złotoryi. Z nadejściem lata, pakuje on najpotrzebniejsze rzeczy na dwa wózki, przyczepia je do roweru i wraz ze swoimi ukochanymi psami wyrusza w podróż. Od 15 lat, każdego lata, zwiedza nawet najdalsze zakątki naszego kraju. Do Ustronia Morskiego zawitał w drodze z Kudowy Zdroju. Niedawno pan Mieczysław odwiedził Karkonosze. Chyba wszyscy wiemy, jak ciężko jest na rowerze pokonywać duże odległości, ale mało kto zdaje sobie sprawę, jak ciężko jest rowerem holować dwa wózki. Jednak nasz niecodzienny gość ma w sobie wystarczająco dużo pozytywnej energii, by zawsze dojechać do wyznaczonego celu. Do zobaczenia gdzieś w trasie, panie Mieczysławie!

MG

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama