Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na plaży w Łebie odbył się finał Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR 2011. Po raz kolejny pierwsze miejsce wywalczyli ratownicy z Ustronia Morskiego.
Zawody te, rozgrywane w ramach programu BEZPIECZNE LATO Z NIVEA I WOPR, stały się wizytówką plaż polskich, a dla samych ratowników doskonałym sprawdzianem ich sprawności oraz znajomości technik ratowniczych. W tegorocznej, dziewiątej już edycji tych Mistrzostw po raz kolejny tytuł mistrzowski obroniła drużyna męska wygrywając dla gminy profesjonalną łódź motorową, natomiast drużyna kobieca uplasowała się na drugim stopniu podium, przywożąc do Ustronia Morskiego dwa kajaki sportowe. Drużynom z Ustronia gratulujemy i życzymy spokojnej pracy na kąpieliskach morskich.

Fot. Nivea

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama