Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zwycięstwem pary Sobczak - Janiak zakończył się trzeci turniej z cyklu Beach Ball Tour 2011 w Ustroniu. W finale pokonali oni parę Popek - Wieczorek.


Na najniższym stopniu podium, trzeci raz z rzędu uplasowała się para Piotr Kantor, Bartosz Łosiak. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a mecze niedzielne były bardzo emocjonujące.
W zmiennych warunkach przyszło rywalizować zawodnikom w najważniejszych meczach Beach Ball Tour 2011 w Ustroniu Morskim. Spotkania półfinałowe rozgrywane były w deszczu, natomiast spotkanie o pierwsze miejsce przy słonecznej pogodzie. W tych zmiennych warunkach najlepiej radzili sobie zawodnicy Uniwersytetu Łódzkiego Sebastian Sobczak, Piotr Janiak. Mimo trzech spotkań rozgrywanych w niedzielę potrafili pokonać wszystkich przeciwników i zdobyć upragnione pierwsze miejsce. Znakomicie prezentujący się duet, pierwszy raz zwyciężył w tegorocznym cyklu Beach Ball Tour 2011. W meczu półfinałowym pokonali parę Piotr Kantor, Bartosz Łosiak, która uznawana była za faworytów do zwycięstwa w całym turnieju. Wspaniały występ pozwolił im na udział w finale gdzie czekała na nich para Dawid Popek, Tomasz Wieczorek.

Zawodnicy Ci w emocjonującym spotkaniu pokonali w dwóch setach niepokonaną jak do tej pory parę Dominik Witczak, Grzegorz Klimek. Finał dostarczył wielu emocji. Bardzo dobrze zaczęła para reprezentująca Uniwersytet Łódzki Sobczak i Janiak, ale wspaniałe bloki Tomka Wieczorka i efektowne obrony Dawida Popka sprawiły, że ta para wyrównała. Końcówka seta należała jednak do łodzian i to oni objęli prowadzenie w meczu. Drugi set był równie emocjonujący a prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Końcówkę lepiej rozegrali Sobczak z Janiakiem i to oni unieśli ręce w górze w geście triumfu po ostatniej piłce.
W meczu o trzecie miejsce, zwyciężyła para Piotr Kantor, Bartosz Łosiak, która pokonała niepokonany do tej pory duet Grzegorz Klimek, Dominik Witczak w dwóch setach.

Ćwierćfinały:
Klimek Grzegorz / Witczak Dominik - Sobczak Sebastian / Janiak Piotr 2:0 (21:15, 21:19)
Kantor Piotr / Łosiak Bartosz - Popek Dawid / Wieczorek Tomasz 2:0 (21:17, 21:18)
Sobczak Sebastian / Janiak Piotr - Kaczmarek Łukasz / Kaczmarek Sebastian 2:0 (21:17, 21:18)
Popek Dawid / Wieczorek Tomasz - Bernyś Michał / Księżarek Bartosz 2:1 (16:21, 24:22, 15:9)

Półfinały:
Sobczak Sebastian / Janiak Piotr - Kantor Piotr / Łosiak Bartosz 2:1 (21:12, 14:21, 15:13)
Popek Dawid / Wieczorek Tomasz - Klimek Grzegorz / Witczak Dominik 2:0 (21:14, 21:19)

Mecz o 3 miejsce:
Kantor Piotr / Łosiak Bartosz - Klimek Grzegorz / Witczak Dominik 2:0 (21:13, 21:19)

Finał:
Sobczak Sebastian / Janiak Piotr - Popek Dawid / Wieczorek Tomasz 2:0 (21:18, 21:19)

Wyniki:
1. Sobczak Sebastian / Janiak Piotr (Uniwersytet Łódzki)
2. Popek Dawid / Wieczorek Tomasz (UKS Jastarnia, McDonalds)
3. Kantor Piotr / Łosiak Bartosz (SMS Łódź)
4. Klimek Grzegorz / Witczak Dominik (Brenntag Polska, Zakłady Chemiczne Police)
5-6. Kaczmarek Łukasz / Kaczmarek Sebastian (Polon Krotoszyn), Bernyś Michał / Księżarek Bartosz (MOSIR Kędzierzyn Koźle ACK Auto Części Agrocom Rzędowice)

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama