Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W poniedziałek do groźnie wyglądającej kolizji doszło w Ustroniu Morskim. BMW wjechało w jadącą przed nim Hondę. Interweniowali ratownicy pogotowia.


Ustroński odcinek drogi krajowej nr 11 cieszy się złą sławą. Zdarzają się tam tragiczne wypadki, jak chociażby ten w maju (przeczytaj), ale najczęściej dochodzi do kolizji drogowych. Tak właśnie było w poniedziałek, gdy doszło do najechania na tył Hondy na wysokości stacji paliw. Ze względu na złe samopoczucie jednej z podróżnych, obecna na miejscu zdarzenia policja wezwała karetkę pogotowia. Dzięki temu, że w okresie wakacyjnym w Ustroniu stacjonują ratownicy z ambulansem, poszkodowani z takich zdarzeń drogowych w Ustroniu i okolicy otrzymują szybką i fachową pomoc medyczną.

Fot. MG

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama