Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W piątek po godzinie 17.00 doszło do kolizji na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 11 z ulicą Rolną w Ustroniu. Przyczyna: wymuszenie pierwszeństwa.


Fiat jadący od strony Kołobrzegu, chcąc skręcić w lewo wymusił pierwszeństwo na jadącym od strony Koszalina Daewoo. Niestety kierującemu Daewoo nie udało się skutecznie zareagować na ten manewr i najechał na fiata. W ciągu kilku minut na miejscu pojawiła się policja oraz strażacy z OSP w Ustroniu Morskim. Jak duże było wczoraj natężenie ruchu na odcinku drogi krajowej nr 11 może świadczyć fakt, że w kilka minut, jakie potrzebowali strażacy na oczyszczenie drogi, utworzył się długi korek. Policja sprawnie pokierowała ruchem i przepuściła oczekujących kierowców najpierw wahadłowo, by po chwili otworzyć obydwa pasy ruchu.

MG

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama