Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dwoje kierowców naraz chciało wyprzedzać na wysokości Sianożęt. Niestety, droga krajowa numer ma tylko po jednym pasie ruchu w każdą stronę...


W tym miejscu, co wydaje się oczywiste, trudno się zmieścić trzem samochodom obok siebie. Przekonała się o tym młoda kobieta kierująca oplem, która przystępując do wyprzedzania nie zauważyła, że sama jest już wyprzedzana przez kierowcę renault. Opel uderzył lewym bokiem w tylny narożnik renault, przez co wytrącił go z toru jazdy. Kierujący renault nie zapanował nad pojazdem i wjechał do rowu. W tym samym rowie znalazł się też opel. Przybyła na miejsce pomoc drogowa sprawnie wyciągnęła obydwa pojazdy z rowu, dzięki czemu droga nie była zbyt długo zablokowana. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

MGreklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama