Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Niedawno ratownicy uratowali życie chłopakowi kierującemu skuterem, który zemdlał na drodze. Wczoraj, ten sam chłopak zmarł pomimo szybkiej pomocy.


Równo 2 tygodnie temu doszło do tragicznego wypadku na krajowej jedenastce (przeczytaj). W nocy przytomność stracił kierujący skuterem. Pomocy udzielili mu ratownicy jadący za nim samochodem. Chwilę później o samochód uderzył kierujący motorem. Jego życie udało się ocalić, choć był w stanie ciężkim. Kierujący skuterem opuścił szpital. Niestety, dziś zmarł w Ustroniu Morskim.

Jak udało nam się ustalić, w sobotę załoga pogotowia ratunkowego została wezwana w Ustroniu do 17-latka, który stracił przytomność i dziwnie się zachowywał. Przybyli na miejsce ratownicy zdiagnozowali stan chorego i poprosili o natychmiastowe wsparcie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Chłopak wymagał szybkiego transportu do specjalistycznego szpitala. Śmigłowiec wylądował na terenie ośrodka "Korab". Pomimo niezwłocznej pomocy, 17-latek zmarł. Przyczyna śmierci zostanie ustalona podczas sekcji zwłok.

Fot. archiwum

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama