Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kierowcy volkswagena zabrakło drogi do wyhamowania i uderzył w samochód dostawczy, który się przewrócił. Rannych odwieziono do szpitala.


W sobotę po godzinie 19.00 doszło do wypadku na odcinku ustrońskim krajowej jedenastki, pomiędzy ulicą Polną i Wiejską. Jadący od strony Kołobrzegu samochód dostawczy, po rozpoczęciu manewru skrętu w lewo, został uderzony w tył przez rozpędzonego volkswagena passata. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto dostawcze przewróciło się na prawy bok. Rannym pasażerom udało się wydostać na zewnątrz. W passacie wyzwolona została poduszka kierowcy, a przód został w znacznym stopniu zmiażdżony. Przybyłe na miejsce zdarzenia służby bardzo szybko udzieliły pomocy rannym i zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Policja z Ustronia Morskiego wyznaczyła objazdy ulica Kolejową, Chrobrego, Wojska Polskiego i Polną. Utrudnienia na drodze krajowej nr 11 będą prawdopodobnie występowały jeszcze przez kilkadziesiąt minut, ponieważ do uprzątnięcia wraków będzie potrzebny m.in. dźwig i lawety.

MG

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama