Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Grzegorz Czachorowski wygrał w Ustroniu Morskim

W gminie Ustronie Morskie znane są już wyniki wyborów. Niemal 52%, czyli 759 mieszkańców poparło Grzegorza Czachorowskiego, a 708 Kamila Lepę. Na wynik wyborczy oba sztaby czekały do ostatniej chwili.

- Nic tak nie smakuje jak właśnie taka wygrana. Na wynik czekaliśmy do ostatniej chwili. Na koniec taka pozytywna informacja! Meg emocje! Mamy potężny sztab, wszyscy tu się cieszą. Dziękuję za poparcie mieszkańcom, za każdy głos oddany na mnie. I mam jedno przesłanie: mieszkańcy niech się nie martwią. Jako wójt postaram się zjednoczyć gminę. Ustronie będzie się rozwijać na poziomie Rewala i Międzyzdrojów - komentuje na gorąco Grzegorz Czachorowski, nowy wójt Ustronia Morskiego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama