Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kino "Syrena" w Ustroniu Morskim przez wiele lat zapewniało rozrywkę kilku pokoleniom mieszkańców gminy, jak i wczasowiczom. Teraz to kupa gruzu.


Z początkiem lat 90-tych kino zostało przeniesione z poniemieckiego budynku do nowo powstałego "Pegaza" przy ul. Nadbrzeżnej, w którym mieści się m.in. biblioteka, szkółka muzyczna, biura ośrodka kultury. Budynek po kinie przy ul. Kościuszki został zaadaptowany na ośrodek wczasowy, jednak po kilkunastu latach eksploatacji coraz wyraźniej odstawał od dzisiejszych standardów obowiązujących w hotelarstwie. Obecny właściciel zdecydował więc o rozebraniu ośrodka "Jantar". W sąsiedztwie powstaje kilka apartamentowców, być może ze względu na bardzo atrakcyjne położenie również w miejscu po kinie "Syrena" wybudowany zostanie luksusowy pensjonat czy kompleks apartamentów...

MG

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama