Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W Sianożętach patrol policji czyhał na kierowców łamiących przepisy. Podczas kilkugodzinnej kontroli drogowej funkcjonariusze złapali kilkunastu piratów.


Poza karą, zatrzymani do kontroli kierowcy mogli liczyć na pogawędkę z pracownikiem Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu odnośnie zasad ekonomicznego stylu jazdy. Pani Magda rozdawała również ulotki propagujące tzw. eco-driving. Natomiast piesi otrzymywali opaski odblaskowe, wyraźnie zwiększające ich bezpieczeństwo podczas chodzenia poboczem czy przechodzenia przez jezdnię w warunkach słabej widoczności. Akcję należy ocenić pozytywnie. Policja powinna dbać o bezpieczeństwo nie tylko za pomocą kar, ale również poprzez prewencję i uświadamianie uczestników ruchu drogowego.

MG

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama