Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, wieniotowo, koparkaW miejscu, gdzie trwają prace zmierzające do usunięcia pozostałości po rurze osłoniętej ścianką Larsena, ugrzęzła dziś koparka. Interweniowało wojsko.


Mimo szerokich gąsienic zmniejszających nacisk jednostkowy, maszyna zapadła się w miękkim dnie morskim po tym, jak zaczęła kopać wokół żelbetowych elementów. Przechylenie koparki spowodowało się, że do silnika dostała się woda i koparka automatycznie się wyłączyła. Po uwięzionego operatora koparki została wysłana łódka, natomiast koparka musiała poczekać na przybycie innej, większej maszyny. Ponieważ takie w okolicy nie było, a istniało ryzyko dostania się do wody substancji ropopochodnych, do akcji włączył się starosta kołobrzeski i sztab kryzysowy. Przy pomocy wojska, koparkę udało się wyciągnąć na brzeg.

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, wieniotowo, koparka

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, wieniotowo, koparka

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama