Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, straż ustronie, wigiliaOchotnicza Straż Pożarna w Ustroniu Morskim to jedna wielka rodzina. Dlatego jak co roku, druhny i druhowie z ustrońskiej OSP spotkali się na uroczystej kolacji wigilijnej.


Uroczystość odbyła się w rodzinnej atmosferze. Uświetnili ją m.in. przedstawiciele Urzędu Gminy w Ustroniu Morskim, wójt senior Stanisław Zieliński, strażacy z PSP Kołobrzeg, strażnicy graniczni oraz proboszcz ustrońskiej parafii. Dodatkowo stała się ona okazją do pożegnania i podziękowania za wieloletnią służbę druha komendanta Jerzego Bartnika, od kilkunastu dni emerytowanego strażaka ze Straży Pożarnej w Kołobrzegu.

 

informacje kołobrzeg, straż ustronie, wigilia

informacje kołobrzeg, straż ustronie, wigilia

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama