Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, bagicz, lotnisko, wypalanie kabliPolicja ukarała młodych ludzi, którzy przed świętami postanowili sprzedać metale kolorowe z kabli. Opalali je na lotnisku w Bagiczu. Dym było widać z daleka.


Rózgę w postaci mandatu karnego otrzymali dziś dwaj młodzi mężczyźni, wypalający przewody elektryczne w miejscowości Bagicz. W celu odzyskania miedzi z przewodów, postanowili podpalić wiązkę przewodów w pobliżu lotniska. Mieli pecha, ponieważ kłęby gęstego dymu zostały z daleka zauważone przez jednego z policjantów, który natychmiast podjechał do sprawców, nakazał im zgaszenie ognia i zawiadomił policję z Ustronia Morskiego. Ta, pomimo zbliżających się świąt dla młodych trucicieli środowiska łaskawa nie była.

MG

 

informacje kołobrzeg, bagicz, lotnisko, wypalanie kabli

informacje kołobrzeg, bagicz, lotnisko, wypalanie kabli

informacje kołobrzeg, bagicz, lotnisko, wypalanie kabli

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama