Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ustronie, logoGmina odchodzi od symboliki związanej z herbem i wybrała nowy symbol w konkursie. Jego zwycięzca dostanie 2 tysiące złotych. Co na to mieszkańcy?


Spośród 107 prac Kapituła wybrała koncepcję Aleksandra Bąka z Poznania, który jest specjalistą w marketingu wizualnym. Jego autorstwa są m.in. logo Centrum Sportowo-Rekreacyjnego "Helios" w Ustroniu Morskim, "Traktu Wielu Kultur" w Piotrkowie Trybunalskim, znak europejskiego "Szlaku Jana III Sobieskiego", logo promocyjne powiatu kartuskiego, główny element identyfikacji wizualnej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego, itd. Uniwersalność i oryginalność, a przy tym łatwość adaptacji projektu do różnych nośników reklamowych, to główne zalety zwycięskiego logo. Kolorystyka logo podkreśla turystyczno - rekreacyjny charakter Ustronia Morskiego i nawiązuje do morza jako jego głównego atrybutu turystycznego. Symbol logo stanowi litera "U" w formie graficznej stylizacji morskich fal oraz słońca. Istnieje przy tym możliwość rozbudowy formy znaku, dostawanego np. do cyklów sezonowych lub używanego z okazji wydarzeń okazjonalnych.

Urszula Czachorowska

 

informacje kołobrzeg, ustronie, logo

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama