menu

"Forum" wyróżniło Kołakowskiego

informacje kołobrzeg, jerzy kołakowski, ustronie morskie, wójtPodsumowując miniony 2011 rok, czasopismo samorządowe dokonało wyboru najlepszych samorządowców. W rankingu znalazł się Jerzy Kołakowski.


Ranking "Forum Samorządowego" jest czysto subiektywny i ma na celu podsumowanie najciekawszych wydarzeń w roku. Stąd wójt Ustronia Morskiego został dostrzeżony jako "najwrażliwszy", obok wójtów utalentowanych czy przedsiębiorczych. Wrażliwość Jerzego Kołakowskiego dostrzeżono w związku z akcją 4 stycznia 2011 roku. wówczas, dzięki uporowi wójta, udało się uratować dryfującą na krze sarnę. Akcji przyglądała się cała Polska (przeczytaj informacje kołobrzeg), a wójt otrzymał pseudonim "sarenka".

 

informacje kołobrzeg, jerzy kołakowski, ustronie morskie, wójt

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.