menu

Molo w Ustroniu Morskim zamknięte

informacje kołobrzeg, ustronie morskie, molo, zamknięteOstatni sztorm uszkodził ustrońskie molo. Silny wiatr i ogromne fale powyrywały deski. A to nie koniec. Dziś znowu będzie wiał silny północny i zachodni wiatr.


Sztorm nie oszczędził również Ustronia Morskiego. Silne fale są odpowiedzialne za powstanie ogromnej dziury na końcu ustrońskiego mola. Obiekt został zamknięty i będzie naprawiony na wiosnę. Wszystko wskazuje bowiem na to, że to nie koniec zimowych sztormów. Północno-zachodni wiatr o dużej sile może dokonać kolejnych zniszczeń. Koszty naprawy pokryje Urząd Gminy.

 

informacje kołobrzeg, ustronie morskie, molo, zamknięte

informacje kołobrzeg, ustronie morskie, molo, zamknięte

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.