Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, ustronie morskie, budowa moloW Ustroniu, w bezpośrednim sąsiedztwie zejścia na plażę przy ul. Nadbrzeżnej, od kilku dni trwają prace budowlane przy około 60-metrowym molo wraz z restauracją.


Molo ma mieć wysokość około 4 metrów powyżej poziomu morza. Inwestorem jest lokalny biznesmen. Silne sztormy poroznosiły zgromadzony budulec i jest on aktualnie zbierany i porządkowany przez wykonawcę. Wraz z postępem prac, będziemy zamieszczać kolejne zdjęcia. Molo kołobrzeskie ma 220 metrów, ale w projekcie również miało być zakończone okrągłą restauracją z widokiem na morze. Niestety, od tego projektu odstąpiono. Teraz powracają do niego w Ustroniu Morskim.

 

informacje kołobrzeg, ustronie morskie, budowa molo

informacje kołobrzeg, ustronie morskie, budowa molo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama