Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gwizd, wypadek, alfa romeo, strażacyPod Gwizdem doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Alfa Romeo wypadła z drogi, a następnie dachowała przy torach do Koszalina.


Kierowca jechał od Strony Ustronia Morskiego. W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, wpadł do rowu, dachując przy torach. Świadkowie wypadku natychmiast wezwali pomoc. Zrobili to nieco niefortunnie, mówiąc o wypadku pod Gwizdem. Gwizd bowiem leży na granicy powiatu kołobrzeskiego i koszalińskiego. Ratownicy uznali, że to od strony koszalińskiej, dlatego do akcji skierowano strażaków z Będzina i Koszalina. Potem okazało się jednak, że to od strony Ustronia, dlatego do wypadku wyruszyli tamtejsi ochotnicy, wzmocnieni przez ratowników z Kołobrzegu. Kierowca trafił do szpitala, a zabezpieczeniem pojazdu zajęła się wyjątkowo duża grupa strażaków.

Fot. Straż Pożarna

informacje kołobrzeg, gwizd, wypadek, alfa romeo, strażacy

informacje kołobrzeg, gwizd, wypadek, alfa romeo, strażacy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama