Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

26 września 2023    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2023    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, bank, ustronieW Ustroniu Morskim przy urzędzie otwarto siedzibę Banku Spółdzielczego, a następnie samym urzędzie biuro podawcze przy wejściu do budynku.


Przecinając symboliczną wstęgę, uroczystego otwarcia dokonali: wójt Jerzy Kołakowski, prezes Banku Spółdzielczego w Białogardzie – Jerzy Bibro, z-ca przewodniczącego Rady Nadzorczej BS – Janusz Fijałkowski oraz dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Dygowie - Dorota Maroń. - Cieszę się, że mieszkańcy gminy jak i turyści będą mogli załatwić wszystkie sprawy bankowe na miejscu przy Urzędzie Gminy, zaoszczędzając swój czas i pieniądze - nie krył satysfakcji wójt gminy. Prezes banku - Jerzy Bibro, zapewnił, że zgodnie z hasłem „Bank Spółdzielczy zawsze pod drodze”, starać się będzie być zawsze blisko klientów oferując im obsługę finansową na najwyższym poziomie.

Wyremontowany budynek i jego pomieszczenia spełniają najnowsze wymogi bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji klientów banku są dwa okienka kasowe, oraz pomieszczenie do wypełniania dokumentów bankowych przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Placówka czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30 – 15.00.

Na koniec uroczystości, na parterze Urzędu Gminy, dokonano symbolicznego otwarcia biura podawczego dla wygody klientów, którzy aby złożyć podanie, nie będą musieli wdrapywać się do sekretariatu na pierwsze piętro.

 

informacje kołobrzeg, bank, ustronie

informacje kołobrzeg, bank, ustronie

informacje kołobrzeg, bank, ustronie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama