Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, turniej, pożarniczy, ustronie, strażW Zespole Szkół w Ustroniu Morskim, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarnicze.


Nagrody wręczono w grupach młodzieży szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej. Nagrodzona młodzież spotka się 31 marca ze swoimi rówieśnikami oraz z przedstawicielami starszej grupy wiekowej (ponadgimnazjalnej) na eliminacjach powiatowych w Komendzie Powiatowej PSP w Kołobrzegu. Uczestnicząca w turnieju młodzież musi wykazać się wiedzą w zakresie m.in. tradycji i historii straży pożarnej, zasad udzielania pierwszej pomocy, zadań straży pożarnej, struktur organizacyjnych straży pożarnej, organizacji akcji ratowniczych, zabezpieczeń antypożarowych itp. Uczniowie odebrali nagrody i gratulacje od komendanta OSP Krzysztofa Tabaczyńskiego, prezesa zarządu OSP Ustronie Morskie Stefana Jagiełowicza, dyrektora ZS Marioli Ostrowskiej oraz sekretarza UG Tomasza Grobli. Życzymy młodym Ustroniakom kolejnych sukcesów i zapału podczas zdobywania wiedzy przed kolejnym etapem turnieju.

 

informacje kołobrzeg, turniej, pożarniczy, ustronie, straż

informacje kołobrzeg, turniej, pożarniczy, ustronie, straż

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama