Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

26 września 2023    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2023    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ciągnik, wypadek, mercedes, UstronieTraktorzysta nie miał szans w zderzeniu z wyprzedzającym go kierowcą mercedesa, który odmówił przewiezienia do szpitala. Policja bada zdarzenie.


Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca mercedesa w Ustroniu Morskim wyprzedzał ciągnik na podwójnej linii ciągłej. Niestety, w tym momencie kierujący maszyną rolniczą skręcał na pobliską posesję. Doszło do zderzenia, w wyniku którego uszkodzony został mercedes. Gorszy jest stan ciągnika, w którym urwane zostało koło. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. W jego wyniku, kierujący mercedesem nie odniósł obrażeń, ale odmówił przewiezienia do szpitala celem badań, które zaproponowali ratownicy. Natomiast musieli udzielić pomocy właścicielowi ciągnika, który przyjechał na miejsce zdarzenia i w wyniku emocji uskarżał się na bóle w klatce piersiowej.

Policja kierowała ruchem wahadłowo. Strażacy usunęli rozlany olej. Ma miejscu zdarzenia pojawił się sam komendant Straży Pożarnej - przypadkiem przejeżdżał w okolicy.

informacje kołobrzeg, ciągnik, wypadek, mercedes, Ustronie

informacje kołobrzeg, ciągnik, wypadek, mercedes, Ustronie

informacje kołobrzeg, ciągnik, wypadek, mercedes, Ustronie

informacje kołobrzeg, ciągnik, wypadek, mercedes, Ustronie

informacje kołobrzeg, ciągnik, wypadek, mercedes, Ustronie

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama