Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ustroniem, maszt, telefonia, rozbiórka, dźwigZ dachu remizy strażackiej przy ul. Geodetów zdemontowano maszt telefonii komórkowej. Decyzję o nieprzedłużeniu umowy z operatorem podjął wójt.


Jerzy Kołakowski po konsultacjach z mieszkańcami sąsiadujących z remizą posesji, którzy obawiali się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w związku z występowaniem promieniowania magnetycznego w obrębie zlokalizowanej bazy telefonii komórkowej, podjął długo oczekiwaną decyzję, której obietnica padła jeszcze w kampanii wyborczej. Mieszkańcy od samego początku sprzeciwiali się instalacji tego masztu, wskazywali na obniżenie cen działek i obawy wczasowiczów, z których żyje ta nadmorska miejscowość. Wówczas, ich zdanie nie zostało wzięte pod uwagę. Tym razem, mogą się cieszyć z wygranej.

Fot. Adam Kujawa

 

informacje kołobrzeg, ustronie, maszt, telefonia, rozbiórka, dźwig

informacje kołobrzeg, ustronie, maszt, telefonia, rozbiórka, dźwig

informacje kołobrzeg, ustronie, maszt, telefonia, rozbiórka, dźwig

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama