Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, morka, satyra, karykatura, ustronieJuż 10 lat minęło jak po raz pierwszy do Ustronia przyjechali karykaturzyści, zmieniając Ustronie Morskie w Letnią Stolicę Karykatury, Satyry i Dobrego Humoru.


Na tegoroczną, jubileuszową imprezę czekali mieszkańcy jak i turyści, bowiem Ustronie Morskie podczas pobytu karykaturzystów zmieniło swój krajobraz artystyczny w prawdziwe miasteczko „karykatury” i dobrego humoru. Główną atrakcją towarzyszącą temu wydarzeniu będzie otwarcie w dniu 01 lipca o godz. 13.00 skweru Sław Karykatury Polskiej, położonego w reprezentacyjnym miejscu: w sąsiedztwie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „HELIOS”. W tym miejscu zgromadzone zostaną wszystkie odsłonięte Ławeczki Sław Karykatury, z rysunkami satyrycznymi między innymi: Edwarda Lutczyna, Marka Raczkowskiego, Henryka Sawki, Szymona Kobylińskiego, Andrzeja Mleczki, Sławomira Mrożka, Eryka Lipińskiego, Jerzego Flisaka czy Zbigniewa Julki.

Natomiast we wtorkowy wieczór, odbył się wernisaż najlepszych prac z ostatnich 10 lat. Dyrektor GOK - Artur Baranowski, razem w wójtem Jerzym Kołakowskim wyróżnili osoby zasłużone dla tego przedsięwzięcia, a na koniec, co dla tej imprezy też jest już tradycją, był występ kabaretu. Szczegóły w relacji video.

 

informacje kołobrzeg, morka, satyra, karykatura, ustronie

informacje kołobrzeg, morka, satyra, karykatura, ustronie

informacje kołobrzeg, morka, satyra, karykatura, ustronie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama