Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, pożar, domek, drzewoW sobotę przed godziną 20, strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym drzewie w Sianożętach. Okazało się, że płonął drewniany domek na drzewie.


Przybyły w okolice miejsca zdarzenia ciężki pojazd straży ochotniczej z Ustronia Morskiego musiał zatrzymać się kilkaset metrów od pożaru, ze względu na podmokły teren, torfowiska i bagna. Strażacy skorzystali więc z pomocy naszego fotoreportera, dysponującego samochodem terenowym. Drzewo i wybudowana na nim prowizoryczny domek zostały najprawdopodobniej celowo podpalone przez nieznanych sprawców. Straż pożarna wezwana została przez letników, spędzających wakacje na pobliskiej działce.

Wcześniej, kołobrzescy strażacy wyjechali na wezwanie do pożaru w wieżowcu przy ulicy Zygmuntowskiej. Na miejsce wysłano podnośnik i dwa wozy ratowniczo-gaśnicze. Okazało się, że żadnego zagrożenia nie było.

Fot. Maciej Grala

 

informacje kołobrzeg, pożar, domek, drzewo

informacje kołobrzeg, pożar, domek, drzewo

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama