Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, bagicz, awaria, wodociągiStruga tryskającej na kilka metrów wody, jaka ukazała się w sobotę przejeżdżającym przez miejscowość Bagicz, pozbawiła wody Ustronie Morskie i Sianożęty.


Wbrew nadziejom niektórych, woda nie pochodziła ani z gejzera, ani z fontanny. Nie był to również zamierzony efekt specjalny, mający ściągnąć uwagę turystów. Przyczyna okazała się prozaiczna - awaria rury doprowadzającej wodę z przepompowni w Bagiczu do Ustronia Morskiego. Dzięki niezwłocznemu przystąpieniu do naprawy, MWiK odcięło dopływ wody do Ustronia jedynie na około 2 godziny. W tym czasie wykonano wykop i zabezpieczono uszkodzoną rurę specjalną opaską uszczelniającą. Około godziny 14, woda była już w kranach. Po raz kolejny okazuje się, że stalowa kanalizacja wodociągowa ułożona w latach 80. XX wieku, jest o wiele bardziej awaryjna niż ta, którą zamontowano na terenie powiatu przed stu laty...

Warto podkreślić, że w pełni sezonu to nie jedyna awaria, jaką w sobotę usuwali pracownicy MWiK. Rura pękła także w Kołobrzegu na ulicy Wylotowej i Wolności.

MG

 

informacje kołobrzeg, bagicz, awaria, wodociągi

informacje kołobrzeg, bagicz, awaria, wodociągi

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama