menu

Młotkiem w głowę gościa w Ustroniu

informacje kołobrzeg, mlotek, głowa, ustronie, atakJeden z mieszkańców budynku w Ustroniu Morskim, uderzył odwiedzającego go znajomego młotkiem w głowę. Zakrwawionemu mężczyźnie pomogli ratownicy.


Po przybyciu policji, sprawca zabarykadował się w swoim mieszkaniu. Ratownicy medyczni udzielili szybkiej pomocy zakrwawionemu poszkodowanemu, który jednak, co wielu zdziwiło, nie zdecydował się wnieść zażalenia na swojego oprawcę. Po opatrzeniu rany, nie zgodził się również na odwiezienie do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja. Motywu ataku młotkiem nie udało nam się ustalić.

MG

 

informacje kołobrzeg, mlotek, głowa, ustronie, atak

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.