Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ustronie, stare, pojazdyMilicja ustala pochodzenie warzyw i owoców które spekulanci sprzedawali na parkingu Basenu Helios w Ustroniu Morskim. Kontrabandzie mówimy: nie!


Dwaj chłopi małorolni lub pracownicy PGR-u rozstawili nielegalny punkt sprzedaży płodów rolnych, przywiezionych na miejsce żółtą syreną bosto. Wielu naiwnych dało się skusić i wymieniło bilety NBP na towary pochodzące prawdopodobnie z kontrabandy. Wezwanej przez tajnych współpracowników milicji, udało się nakryć przestępców i ich klientów na gorącym uczynku. Chłopi posiadali przy sobie bilety NBP wartości około 1,5 miliona złotych oraz kilkadziesiąt kilogramów ziemniaków, jabłek, pietruszki itp. Wśród zatrzymanych do wyjaśnienia znajdują się kierowcy i pasażerowie parkujących tu samochodów produkcji nie tylko rodzimego czy bratniego przemysłu, ale również paliwożernych wytworów kapitalistycznej gospodarki.Fot. MG

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama