Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, śmigłowiec, ustronie, ratownicyO krok od śmierci był dziś starszy mężczyzna, który plażował w Ustroniu Morskim. Po akcji reanimacyjnej został zabrany do szpitala przez śmigłowiec LPR.


Ratownicy morscy z Ustronia Morskiego zauważyli mężczyznę, który resztkami sił próbował utrzymać się na powierzchni wody. W momencie wyciągania topiącego się człowieka na brzeg, ten nie dawał już oznak życia. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu ratowników i przybyłego patrolu policji, udało się przywrócić mężczyźnie funkcje życiowe. Niedoszły topielec został przewieziony stacjonującym we wczasowisku ambulansem na stadion. Plaża we wschodniej części Ustronia Morskiego jest zbyt wąska, by mógł na niej wylądować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze stadionu mężczyzna został przetransportowany do szpitala, celem przeprowadzenia badań i uspokojenia organizmu po przebytym szoku. Po starcie śmigłowca, miejscowa drużyna piłkarska mogła kontynuować przerwany mecz.

MG

informacje kołobrzeg, śmigłowiec, ustronie, ratownicy

informacje kołobrzeg, śmigłowiec, ustronie, ratownicy

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama