Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, plaża, utonięcie, sianożęty Dwie osoby utonęły podczas popołudniowej kąpieli w Sianożętach. Morze zabrało 17-latka. Jego 44-letni ojciec zmarł po reanimacji. Próbował ratować syna.


W morzu na kąpielisku niestrzeżonym pływał 17-latek. Dziś był dość duży wiatr i wysokie fale, tak więc kąpiel sprawiała sporo frajdy. W pewnym momencie chłopak zaczął się topić. Na ratunek pospieszył mu jego ojciec, 44-letni mieszkaniec Głubczyc. Niestety, akcja ratunkowa zakończyła się tragicznie - sam ojciec również zaczął tonąć. Na miejsce wezwano specjalistyczną pomoc, ale było już za późno.

Ciała chłopca do tej pory nie odnaleziono. Poszukiwania utrudniały wysokie fale.

MG

informacje kołobrzeg, plaża, utonięcie, sianożęty

informacje kołobrzeg, plaża, utonięcie, sianożęty

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama