Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, sianożęty, utonięcie, ciałoPo ostatniej tragedii w Sianożętach, ratownicy bezskutecznie poszukiwali ciała 17-latka, który utonął razem z ojcem. Dziś morze oddało jego ciało.


17-latek rzucił się na pomoc swojemu tonącemu bratu. Na pomoc ruszył również 44-letni ojciec chłopców. To on uratował 12-latka. Niestety, ojciec i 17-latek utonęli (przeczytaj). 44-letniego mężczyzna został wyciągnięty na brzeg przez ratowników, ale po nastolatku nie było śladu. Niepowodzeniem zakończyła się również akcja poszukiwawcza.

Dziś, około 9 rano, ciało chłopca unosiło się na wodzie. Zostało już rozpoznane. Morze oddało je po 4 dniach.

 

informacje kołobrzeg, sianożęty, utonięcie, ciało

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama