Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ulica, polna, ustronieNiemal kilometr drogi wyremontował wspólnie Powiat Kołobrzeski i gmina Ustronie Morskie. Koszt inwestycji przekroczył 3 miliony złotych.


Droga powiatowa została wyremontowana dzięki dofinansowaniu z  „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2012 - 2015” oraz  w ramach partnerskiego porozumienia i współfinansowaniu przez gminę Ustronie Morskie. Dzięki temu wykonano nową nawierzchnię drogi, ciągi piesze i ścieżkę rowerową, oświetlenie pasa drogowego. Jak mówił starosta Tomasz Tamborski, dzięki współpracy z gminami odnowiono już wiele dróg powiatowych o charakterze lokalnym, które ułatwiają codziennie życie mieszkańcom. - Razem można więcej - kwituje starosta. Wójt Jerzy Kołakowski rozdawał przejeżdżającym kierowcom fragmenty przeciętej wstęgi. Na pamiątkę.

informacje kołobrzeg, ulica, polna, ustronie

informacje kołobrzeg, ulica, polna, ustronie

informacje kołobrzeg, ulica, polna, ustronie

informacje kołobrzeg, ulica, polna, ustronie

informacje kołobrzeg, ulica, polna, ustronie

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama