Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, bagicz, zderzeniePrzed południem w Bagiczu doszło do kolizji dwóch pojazdów: dostawczego i terenowego. Okoliczności zdarzenia nie są jasne. Bada je policja.


Do kolizji samochodu terenowego z dostawczym doszło dziś przed godziną 11 na wysokości miejscowości Bagicz. Na jadący od strony Ustronia Morskiego, skręcający w lewo samochód terenowy marki Nissan, najechał pojazd dostawczy. Wina nie została jeszcze ustalona, ponieważ zeznania kierowców i świadków zdarzenia są rozbieżne. Prawdopodobnie decydować będzie kolejność rozpoczęcia wykonywania manewrów, a tę można będzie ustalić poprzez szczegółową analizę m.in. śladów na pojazdach, kąta uderzenia czy śladów pozostawionych na jezdni. Prawdopodobnie sprawa trafi do sądu. Kierowcy byli trzeźwi.

MG

 

informacje kołobrzeg, bagicz, zderzenie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama