Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wiatr, drzewa, sztormStrażacy interweniowali w Kołobrzegu i Ustroniu. Na ternie gminy przewróciły się już 3 drzewa. Tymczasem na godzinę 17.00 zapowiadane jest 12 stopni...


Można powiedzieć, że dawno nie wiało. Ale do śmiechu nie jest strażakom, którzy na przykład w Ustroniu Morskim usuwają już kolejne przewrócone drzewo. Na fotoreporter uczestniczył w akcji usuwania drzewa w okolicy jednostki wojskowej. W Kołobrzegu konar oberwał się na ulicy Sułkowskiego. Wszystko wskazuje, że to nie koniec pracy na dziś, bowiem wiatr przybiera na sile i w porywach może osiągnąć szczyt skali Beauforta, czyli 12 stopni.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, wiatr, drzewa, sztorm

informacje kołobrzeg, wiatr, drzewa, sztorm

informacje kołobrzeg, wiatr, drzewa, sztorm

informacje kołobrzeg, wiatr, drzewa, sztorm

informacje kołobrzeg, wiatr, drzewa, sztorm

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama