Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, beczka, iperyt, sianożętyTo odkrycie postawiło na nogi służby ratunkowe i Sztab Zarządzania Kryzysowego. W Sianożętach morze na plażę wyrzuciło tajemniczą pordzewiałą beczkę.


Na beczkę natrafili pracownicy Urzędu Morskiego. Natychmiast zawiadomili o znalezisku odpowiednie służby. Na miejscu pojawili się strażacy ochotnicy z Ustronia, a także wóz ratownictwa chemicznego z Kołobrzegu i policja. Okazało się, że beczka jest szczelna, a na zewnątrz znajdują się napisy w języku polskim. Znalezisko zabezpieczyli saperzy, a okazało się ono ładunkiem dymnym odpalanym na morzu.

informacje kołobrzeg, beczka, iperyt, sianożęty

informacje kołobrzeg, beczka, iperyt, sianożęty

informacje kołobrzeg, beczka, iperyt, sianożęty

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama