Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, straż, ustronie, samochódOchotnicza Straż Pożarna w Ustroniu Morskim otrzymała gwiazdkowy prezent w postaci nowiutkiego pojazdu gaśniczego. Koszt to ponad 600 tys. zł.


Samochód gaśniczy został zbudowany na bazie Mercedesa Atego 1329. Napęd na obie osie, blokowane mechanizmy różnicowe -€“ centralny, przedni i tylny, reduktor, zbiornik wody 2500 litrów, układ pomp to silnik o mocy 190 koni mechanicznych, spełniający normę Euro V, są niewątpliwymi atutami nowego pojazdu. Zastąpi on wysłużonego Stara, należącego do tej samej klasy wagowej -€“ średniej. Dopuszczalna masa całkowita Mercedesa wynosi 14 ton. Ponadto, OSP w Ustroniu Morskim dysponuje również ciężkim samochodem gaśniczym w klasie wagowej ciężkiej dysponującym zbiornikiem mieszczącym 6000 litrów wody. Nowy Mercedes umożliwi szybkie i sprawne dotarcie na miejsce akcji. Koszt zakupu wyniósł 607 tys. zł.

MG

 

informacje kołobrzeg, straż, ustronie, samochód

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama